Kilka słów o nas…


integracjasensorycznaTrampolina to przestrzeń, w której numer jeden jest Twoje dziecko, jego prawidłowy rozwój oraz jego zdrowie.

Nasza poradnia terapii funkcjonalnej, terapii zajęciowej i integracji sensorycznej zajmuje się diagnozą oraz terapią w zakresie zaburzeń rozwoju neuromotorycznego niemowląt, procesów integracji sensorycznej u dzieci w wieku rozwojowym oraz zaburzeń posturalnych.

Nasza praca, sposób jej wykonania, jej kierunek oraz wiedza, z którą dzielimy się z Państwem jako opiekunami, oparta jest na najnowszych doniesieniach naukowych z zakresu usprawniania rozwoju dziecka. Chcąc stanowić zespół terapeutów oferujących usługi najwyższej jakości, nieustannie doskonalimy swoje umiejętności na rozmaitych szkoleniach, podnoszących naszą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne tak, aby jak najlepiej móc pomagać Państwa pociechom.

Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze – obserwujemy i działamy, kiedy Twoje dziecko aktywnie spędza czas!

Zapraszamy do nas wszystkich rodziców, dla których ważny jest odpowiedni rozwój ich dziecka.

Oferujemy najwyższej jakości usługi terapeutyczne z zakresu m.in.:

– terapii Integracji Sensorycznej

– terapii funkcjonalnej NDT Bobath

– wczesnej interwencji w rozwoju niemowląt

– trój płaszczyznowej terapii wad stóp

– terapii zaburzeń posturalnych

Nie przegap najlepszego czasu na kreowanie harmonijnego i prawidłowo przebiegającego rozwoju Twojego dziecka, które podjęte jak najwcześniej, może mieć wpływ na całe jego życie! Zapraszamy!