Dziecięca gimnastyka

Dziecięca gimnastykaRuch jest niezwykle ważnym elementem rozwoju Twojego dziecka. Szczególnie, gdy odbywa się w grupie rówieśników oraz w atmosferze zabawy. Ruch bardzo pomaga w rozwoju poznawczym, motorycznym oraz zachowaniu, umożliwiając jednocześnie przyjemne spędzenie czasu. Dlatego też zapraszamy na zajęcia gimnastyczne dla dzieci, odbywające się pod okiem doświadczonej fizjoterapeutki Olgi Turczyńskiej. Zajęcia gimnastyczne skierowane są do dzieci, które ukończyły 3 rok życia i odbywają się w grupie rówieśników, dzięki czemu dziecko ma większą motywację do wykonywania ćwiczeń i czerpie z nich dużą satysfakcję. Zajęcia gimnastyczne obejmują ćwiczenia z elementami integracji sensorycznej i psychomotoryki, w związku z czym wpływają na koncentrację uwagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Opieka wykwalifikowanej specjalistki sprawia, że podczas zajęć realizowany jest, dopasowany do każdego dziecka, plan ćwiczeń, a atmosfera na nich panująca sprzyja wykonywaniu ćwiczeń i rozwojowi dziecka.

Dobra atmosfera – klucz do zadowolenia dziecka

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań dzieci biorących udział w zajęciach, dlatego dbam o to, co najważniejsze – atmosferę. Podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka, zapewniając mu odpowiedni poziom zainteresowania oraz poczucie bezpieczeństwa. Przebieg zajęć gimnastycznych dostosowany jest do możliwości i wieku dzieci, a nasze podejście pozwala skutecznie pracować nad ich poczuciem własnej wartości oraz odkrywać drzemiący w nich potencjał. – Olga Turczyńska.

Dodatkowym atutem naszych zajęć gimnastycznych jest fakt, że przeprowadzane są w małej grupie (3-5osób). Oprócz rozwoju motorycznego, dziecko integruje się z rówieśnikami i dostarczane są mu bodźce słuchowe, wzrokowe oraz dotykowe, co wspaniale poprawia samopoczucie dziecka.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę

gimnastykaGimnastyka dla dzieci to nowa forma zajęć w naszej poradni sensorycznej, prowadzona przed doświadczonego rehabilitanta mgr Olgę Turczyńską. Odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnia praca z dziećmi sprawia, że jest to specjalistka potrafiąca prowadzić zajęcia w odpowiedni sposób. W doskonały sposób wprowadza dzieci w świat prowadzonych przez siebie zajęć, zapewniając im dobrą zabawę oraz ciepło, jakiego potrzebuje każde dziecko.

Zapisując dziecko na zajęcia gimnastyczne, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie oraz chęć pomocy. Każde dziecko zasługuje na szacunek, zrozumienie i rozwój, a my jesteśmy w stanie je zapewnić. Zapraszamy!