Rok 2018 pod okiem doświadczonego specjalisty

W Trampolinie, przygotujemy plan ćwiczeń dla Twojego dziecka. Chcemy by ono polubiło ruch. To ruch jest bardzo ważny w ich rozwoju – zarówno tym motorycznym, jak i poznawczym. Naszym celem jest by Twoje dziecko znało ruch swojego ciała i było gotowe do kolejnych sukcesów sportowych. Czas spędzany z trenerem pozwoli utrwalić i zmienić nawyki.

Praca pod okiem doświadczonego trenera

Zapraszamy na zajęcia gimnastyczne w 2018 roku, które odbywać się będą pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów dziecięcych. Posiadają oni ogromne doświadczenie w zakresie ćwiczeń z dziećmi.

Twoje dziecko, po szczegółowej konsultacji, otrzyma indywidualny plan ćwiczeń, dostosowany do aktualnego stopnia rozwoju motorycznego Twojego dziecka. Jego potrzeby oraz umiejętności pozwolą, że poczuje się pewne siebie. Każde dziecko będzie otwarte i gotowe na kolejne zajęcia sportowe: typu judo, tańce i inne grupy dziecięce. Trener- rehabilitant ma możliwość pełnego skupienia się na każdym maluchu i dokładnej realizacji założonego planu ćwiczeń. Co więcej – ma również możliwość otoczenia dzieci ciepłem oraz poczuciem bezpieczeństwa oraz zarazić go pasją ruchu.

Dlaczego warto skorzystać z ćwiczeń dla dzieci w Trampolinie?

Podczas zajęć gimnastycznych każdy z nas dba o  prawidłowy rozwój motoryczny i poznawczy Twojego dziecka. To podstawa każdego spotkania.  W ten sposób ruch i współpraca z nami wpływa  na koncentrację uwagi i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zajęcia pozwalają im spędzić czas najlepiej, jak to możliwe – w atmosferze pełnej ruchu, wiary we własne siły i możliwości oraz pełne dobrej zabawy.

Zapraszamy na zajęcia grupowe w 2018 roku

  • Twoje dziecko rok 2018 rozpocznie z ćwiczeniami pod okiem doświadczonego specjalisty.
  • Przygotujemy Twoje dziecko do zajęć w grupie oraz integracji z rówieśnikami.
  • Doświadczony trener ułoży indywidualny plan ćwiczeń, który będzie w stu procentach dostosowany do potrzeb i możliwości Twojego dziecka.
  • Twoje dziecko polubi gimnastykę i będzie chciało ćwiczyć każdego dnia. A to pozwoli mu na harmonijny i prawidłowy rozwój

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz na indywidualne konsultacje. Zrobimy wszystko, by rok 2018 był udany zarówno dla Twojego dziecka, jak i dla Ciebie.