Referencje

 


Referencje Olga Marcinkowska Pani Olga jest osobą energiczną, komunikatywną i spostrzegawczą. Wszystkie problemy widoczne podczas terapii jak i postępy mojego syna był umawiane na bieżąco. (…) Do każdego zajęcia była dokładnie przygotowana (…) Od początku bardzo łatwo nawiązywała kontakt z Mateuszem, który jest dzieckiem nieufnym wobec obcych.

 


Referencje rozwój dziecka Prowadziła zajęcia w sposób zróżnicowany, nie ulegając rutynie, umiejętnie dopasowując ćwiczenia do potrzeb dziecka. Z przekonaniem mogę potwierdzić, że kompetencje Pani Olgi predystynują ją do pracy z dziećmi, szczególnie z tymi, które wymagają specjalnej troski.

 


integracja sensoryczna referencje Chciałabym zarekomendować Panią Olga jako oddaną terapeutkę, która wykazała się ogromną wrażliwością, empatią i zaangażowaniem. Od pierwszego dnia zdobyła zaufanie mojego synka, który wówczas z bardzo dużym dystansem podchodził do nowo poznawanych osób.

 


Referencje PKA dla Ośrodka Trampolina Polski Komitet Audiofonologii po zapoznaniu się z działalnością Ośrodka Trampolina (…) ocenia bardzo pozytywnie działalność tej placówki.

 


integracja sensoryczna referencje Jest to terapeutka z powołania, która każde dziecko trakktuje indywidualnie a rodzicom tłumaczy wszystkie kwestie budzące niepokoje. (…) Dzięki kolejnym 2 latom rehabilitacji córka poszła razem ze wszystkimi rówieśnikami do szkoły. Zawdzięczamy to profesjonalizmowi, oddaniu i wielkiej cierpliwości Pani Olgi.

 


integracja sensoryczna referencje Mikołaj wiedział i czuł, że dzięki tym zajęciom będzie mu łatwiej nie tylko w sferze sprawności fizycznej ale też sprawności intelektualnej. Tak też się stało. (…) Radzi sobie bardzo dobrze, (…) na świadectwie szkolnym jest napisane: bardzo sprawny fizycznie.